Yapmış Olduğum Hack Saldırılarından Sonra Hakkımda Çıkan Haberler

1-Türk Hacker Apple , ABD Enerji Bakanlığını , Öğrenci Kolektiflerini ve Birçok Devlet Sitesini Hackledi!

2-Milliyetçi Türkiye sloganıyla 1 haftada 156 Web siteyi hackledi

3-Wod Hack yaptı. Bahçeli Yunan Devlet Sitesi’nde!

4-Yunanistan Devlet Sitesine “Devlet Bahçeli’nin” Resmini Koydular

Wod Hack yaptı. Bahçeli Yunan Devlet Sitesi’nde!

Türkiye son günlerde Wod Hack isimli bilgisayar korsanının eylemlerine dikkat kesildi. 

Wod-Hack adlı ‘milliyetçi’ olduğunu belirten hacker, son zamanlarda “Milliyetçi Türkiye” sloglanıyla Apple , ABD enerji bakanlığı, ABD radyosu, Öğrenci Kolektifleri gibi 154 devlet ve özel siteyi hackleyerek paylaşmıştı.

En son olarak ise MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin resmini Kiklad Adaları ve Oniki Adaları resmi internet sitesine koydu. Yunanistan resmi devlet sitesinde bulunan upload açığı sayesinde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin resmini siteye yerleştiren hacker, bunu kayıt altına alıp twitter adresinden paylaştı. 

Hacker, “Yunanistan Devlet Sitesi’de “LİDER” Kim Biliyor. 🙂 resim halen duruyor siz kaldırın biz tekrar ekliyelim” notuyla paylaştı.

Saldırılarına devam ediceğini belirten Hacker, bundan sonra hackliyeceği tüm yabancı devlet sitelerine MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Resmini ekleyeceğini vurguladı.

http://www.kozmikturk.com/gundem/wod-hack-yapti-bahceli-yunan-devlet-sitesi-nde–19864

Yunanistan Devlet Sitesine “Devlet Bahçeli’nin” Resmini Koydular

Wod-Hack adlı milliyetçi hacker, son zamanlarda “Milliyetçi Türkiye” Sloglanıyla   Apple , ABD enerji bakanlığı, Abd radyosu, Öğrenci Kolektifleri gibi  154 devlet ve özel siteyi hackleyerek paylaşmıştı. En son olarak ise MHP Lideri Devlet Bahçeli‘nin resmini Kiklad Adaları ve Oniki Adaları resmi internet sitesi olan http://www.pnai.gov.gr‘a koydu.
Yunanistan resmi devlet sitesinde bulunan upload açığı sayesinde MHP Lideri Devlet Bahçelinin resmini katan hacker bunu kayıt altına alıp twitter adresinden paylaştı. Attığı Tweet 700‘den fazla fav aldı.
Paylaşımında ise “Yunanistan Devlet Sitesi’de “LİDER” Kim Biliyor. 🙂 resim halen duruyor siz kaldırın biz tekrar ekliyelim” Notuyla paylaştı.Saldırılarına devam ediceğini belirten hacker bundan sonra hackliceği tüm yabancı devlet sitelerine MHP Lideri Devlet Bahçelinin Resmini katıcağını belirtti.

https://www.ulkucumedya.com/yunanistan-devlet-sitesine-devlet-bahcelinin-resmini-koydular-134831h.htm

Türk Hacker Apple , ABD Enerji Bakanlığını , Öğrenci Kolektiflerini ve Birçok Devlet Sitesini Hackledi!

Wod-Hack adlı Hacker, “Milliyetçi Türkiye” sloganıyla 1 haftada ABD,ÇİN,Yunanistan ağırlıklı devlet ve özel 156 Web siteyi hackledi. Hacklediği siteleri twitter adresinden paylaştı. Türkiye Devletine karşı ne kadar düşman devlet varsa bu saldırılara maruz kalıcağını belirtti.Hacklediği siteler arasında Apple , ABD enerji bakanlığı, Abd radyosu, Öğrenci Kolektifleri ve birçok devlet sitesi mevcut.


“Milliyetçi Türkiye” sloganıyla bu saldırılara devam ediceğini açıkladı hacklediği bu sitelerin tüm veritabanları ele geçirip yedekleyip gerekli kurumlara gönderdiğini açıkladı.

TWitter Adresi: https://twitter.com/Wodhack
Hackledikleri sitelerin kayıtları : https://mirror-h.org/search/hacker/47898/pages/1


Örnek hacklenen Siteye atılan index’ten bir görüntü: https://mirror-h.org/zone/2625957/


Bu siteler şunlardır.
Öğrenci Kolektifler
Apple Müzesi Kore Resmi Web Sitesi, 
ABD Enerji Bakanlığı Ulusal Laboratuvarı 
ABD/ WJFF 90.5FM Radyosu Resmi Web sitesi
“Advent Hareketi Hristiyanlık ”  Resmi Web Sitesi 
İrlanda Su Güvenliği Resmi Web Siteleri 
Eastern Harps GAA Kulübü ve  Coolaney / Mullinabreena GAA Kulübü Resmi Web Sitesi
Yunanistan Devlet Sitesi,
Polonya Devlet okulu, 
Tayland Büyükşehir Belediyesi ve birçok devlet hastanesi, 
Çin Online Eğitim Sistemi, 
Tayvan Büyükşehir Yolcu taşımacılığı Web sitesi, 
Kanada QuiltsetcHome Resmi web Sitesi, 
Çin Organ Nakli Resmi Web Sitesi,
Çin Ulusal Nükleer tedarik resmi web sitesi,
Çin uluslararası Kargo Firması,
Moğolistan Gıda, Tarım ve Hafif Sanayi bakanlığı,
Tân Tạo Üniversitesi Vietnam

http://www.yarimadagazetesi.com.tr/turk-hacker-apple-abd-enerji-bakanligini-ogrenci-kolektiflerini-ve-bircok-devlet-sitesini-hackledi/7711/

Milliyetçi Türkiye sloganıyla 1 haftada 156 Web siteyi hackledi

Wod-Hack adlı Hacker Milliyetçi Türkiye sloganıyla 1 haftada ABD ÇİN Yunanistan ağırlıklı devlet ve özel 156 Web siteyi hackledi. Hacklediği siteleri twitter adresinden paylaştı.

Türkiye Devletine karşı ne kadar düşman devlet varsa bu saldırılara maruz kalıcağını belirtti.Hacklediği siteler arasında Apple ABD enerji bakanlığı Abd radyosu Öğrenci Kolektifleri ve birçok devlet sitesi mevcut. Milliyetçi Türkiye sloganıyla bu saldırılara devam ediceğini açıkladı hacklediği bu sitelerin tüm veritabanları ele geçirip yedekleyip gerekli kurumlara gönderdiğini açıkladı.

TWitter Adresi: https://twitter.com/Wodhack Hackledikleri sitelerin kayıtları : https://mirror-h.org/search/hacker/47898/pages/1 Örnek hacklenen Siteye atılan indexten bir görüntü: https://mirror-h.org/zone/2625957/ Bu siteler şunlardır.Öğrenci Kolektifler Apple Müzesi Kore Resmi Web Sitesi ABD Enerji Bakanlığı Ulusal Laboratuvarı ABD/ WJFF 90.5FM Radyosu Resmi Web sitesi Advent Hareketi Hristiyanlık Resmi Web Sitesi İrlanda Su Güvenliği Resmi Web Siteleri Eastern Harps GAA Kulübü ve Coolaney / Mullinabreena GAA Kulübü Resmi Web Sitesi Yunanistan Devlet Sitesi Polonya Devlet okulu Tayland Büyükşehir Belediyesi ve birçok devlet hastanesi Çin Online Eğitim Sistemi Tayvan Büyükşehir Yolcu taşımacılığı Web sitesi Kanada QuiltsetcHome Resmi web Sitesi Çin Organ Nakli Resmi Web Sitesi Çin Ulusal Nükleer tedarik resmi web sitesi Çin uluslararası Kargo Firması Moğolistan Gıda Tarım ve Hafif Sanayi bakanlığı Tân Tạo Üniversitesi Vietnam

https://haberlerankara.com/haber/4368818/milliyetci-turkiye-sloganiyla-1-haftada-156-web-siteyi-hackledi

Milliyetçi Türkiye sloganıyla 1 haftada 156 Web siteyi hackledi 

Wod-Hack adlı Hacker Milliyetçi Türkiye sloganıyla 1 haftada ABD ÇİN Yunanistan ağırlıklı devlet ve özel 156 Web siteyi hackledi. Hacklediği siteleri twitter adresinden paylaştı.

Türkiye Devletine karşı ne kadar düşman devlet varsa bu saldırılara maruz kalıcağını belirtti.Hacklediği siteler arasında Apple ABD enerji bakanlığı Abd radyosu Öğrenci Kolektifleri ve birçok devlet sitesi mevcut. Milliyetçi Türkiye sloganıyla bu saldırılara devam ediceğini açıkladı hacklediği bu sitelerin tüm veritabanları ele geçirip yedekleyip gerekli kurumlara gönderdiğini açıkladı.

TWitter Adresi: https://twitter.com/Wodhack Hackledikleri sitelerin kayıtları : https://mirror-h.org/search/hacker/47898/pages/1 Örnek hacklenen Siteye atılan indexten bir görüntü: https://mirror-h.org/zone/2625957/ Bu siteler şunlardır.

Öğrenci Kolektifler Apple Müzesi Kore Resmi Web Sitesi ABD Enerji Bakanlığı Ulusal Laboratuvarı ABD/ WJFF 90.5FM Radyosu Resmi Web sitesi Advent Hareketi Hristiyanlık Resmi Web Sitesi İrlanda Su Güvenliği Resmi Web Siteleri Eastern Harps GAA Kulübü ve Coolaney / Mullinabreena GAA Kulübü Resmi Web Sitesi Yunanistan Devlet Sitesi Polonya Devlet okulu Tayland Büyükşehir Belediyesi ve birçok devlet hastanesi Çin Online Eğitim Sistemi Tayvan Büyükşehir Yolcu taşımacılığı Web sitesi Kanada QuiltsetcHome Resmi web Sitesi Çin Organ Nakli Resmi Web Sitesi Çin Ulusal Nükleer tedarik resmi web sitesi Çin uluslararası Kargo Firması Moğolistan Gıda Tarım ve Hafif Sanayi bakanlığı Tân Tạo Üniversitesi Vietnam

https://gundenhaberler.com/milliyetci-turkiye-sloganiyla-1-haftada-156-web-siteyi-hackledi-teknoloji-haberleri.php